تبلیغات
شنیده ها و نشنیده ها - استفاده از چند ایمیل در یک ایمیل!
شنبه 1387/09/2

استفاده از چند ایمیل در یک ایمیل!

   نوشته شده توسط: پوریا    نوع مطلب :ایمیل ،

شاید شما از اون دسته کاربرانی باشین که چند ایمیل دارین و برای کنترلشون مجبور به چند بار لوگین شدن بشین.

توی این مطلب سعی شده تا راهی برای ذخیره آدرس ایمیلاتون توی یک ایمیل و استفاده از نام دیگر ایمیل ها در ارسال مطالب در این ایمیل ،گفته بشه.

البته این رو یاد آوری کنم که روش زیر واسه gmail هست.

خوب اول وارد ایمیلی بشین که می خواین برای همیشه با اون کار کنین.

از بالا سمت راست روی Settings کلیک کرده و در صفحه باز شده برگه ی accounts را انتخاب کنید.

  • برای ذخیره نام ایمیل دوم در لیست ایمیلاتون در هنگام ارسال ها باید در قسمت Send mail as بر روی لینک Add another email address کلیک کرده تا در صفحه باز شده کا را ادامه دهیم.در این صفحه در قسمت Email address باید آدرس  ایمیل دوم رو وارد کنید. ( به طور کامل ). روی next step کلیک کنید.در صفحه بعد روی send verification کلیک کنید تا ایمیلی حاوی رمز تاییدیه (confirmation code) واسه ایمیل دومتون ارسال بشه. در صفحه ی بعد ،از شما این رمز رو می خواد که باید به ایمیل دومتون رفته واون رو کپی کرده و در اینجا کپی و گزینه ی verify را انتخاب کنید.

اگه الان به قسمت Compose Mail برید می تونین ایمیلی با آدرس ایمیل دومتون ارسال کنید.

  • برای اینکه بخواین ایمیل هایی که دومین میلتون ارسال میشه رو هم در ایمیل اول دریافت کنید ، در قسمت Get mail from other accounts بر روی لینک Add another mail account کلیک کنید.صفحه ای باز می شود که باید آدرس ایمیل دومتون رو در Email address وارد کنین و بر روی next step کلیک کنید.در صفحه ی جدید باید در پایین نام ایمیل دوم ،رمز عبور آنرا وارد کرده و بر روی Add account کلیک کنید تا این قسمت نیز به پایان برسد.

این نکته رو اضافه کنم که در همان برگه ی می توانید تنظیمات دیگری بر روی این ایمیل هایی که لینک داده اید داشته باشید.


دنبالک ها: جی میل ،