تبلیغات
شنیده ها و نشنیده ها - بازی آنلاین تراوین
دوشنبه 1387/11/28

بازی آنلاین تراوین

   نوشته شده توسط: پوریا    

نمی دونم یهو چی شد که از تروین سر درآوردم، اما هرچی بود و هر کجا که بود الان می خوام درباره ی این بازی ساده اما جذاب یکمی توضیح بدم.

تروین یک بازی تحت وب میباشد که شما با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین بازی میکنیدوکارخود را به عنوان رئیس یک دهکده کوچک شروع مینمائید.
در آغاز دهکده کوچک شما فقط یک امارت خواهد داشت. شما به وسیله ی راهنما، طریقه توسعه دادن به دهکده و تبدیل آن به یک شهر قدرتمند و موفق را در صفحه بعد به شما خواهید آموخت .


چهار نوع منابع در تروین وجود دارد : چوب,خشت,آهن و گندم

قبل از اینکه دهکده را توسعه دهید توصیه میشود که مزارع و معادن را گسترش دهید تا موجودی منابع بالا برود و با کمبود منابع مواجه نشوید.پس از مراقبت از موجودی منابع خود میتوانید شروع به توسعه دهکده نمائید.


انبار منابع و انبار غذا به شما اجازه میدهند تا منابع بیشتری ذخیره نمائید. مخفیگاه نیز منابع شمارا از خطر حمله دشمنان در امان نگه میدارد.

دهکده شما و همسایگان تان

شما در تروین تنها نیستید بلکه با هزاران بازیکن در این دنیای مجازی در تقابل و ارتباط میباشید . بازیکنان نزدیک شما بسیار برای شما مهم هستند . در سایه وجود نقشه شما به خوبی میتوانید دراران بازیکن در این دنیای مجازی در تقابل و ارتباط میباشید .


دنبالک ها: منبع ،