تبلیغات
شنیده ها و نشنیده ها - سفر به همرا 6500! (1)
دوشنبه 1387/10/2

سفر به همرا 6500! (1)

   نوشته شده توسط: پوریا    نوع مطلب :عمومی ،

بالاخره این سفری که واستون گفتم تموم شد و برگشتیم سر جای اولمون. همونطوری که قول دادم از داستان رفتن و برگشتم مفصل میگم.

از اونجا شروع می کنم که واسه اینکه یکمی جلوی فامیل کلاس بزارم قبل از سفر، گوشمیو که خیلی هم جواد بود رو عوض کردم و یه مامانشو گرفتم! اونم از نوع نوکیا6500 اسلاید که تقریبا ازش راضی هستم. البته قصد داشتم اول 5310 بخرم که وقتی با همسفرم رفتم واسه خرید قبل از سفر نظرمو زدو این مدل از نوکیا رو بهم پیشنهاد داد. منم که جو گرفته بود دست کردم توی جیب مبارک و نقد و جیرینگی حساب کردمش تا بالاخره از دست j100 سونی اریکسون خلاص بشم. این اول ماجرا بود که قبل از سفر اتفاق افتاد. یه فیلم جدید از مستر بین که خیلی هم واسم جالب بود و بهتوئن پیشنهاد می کنم که حتما ببینیدش داستانی داشت که خلاصشو واستون میگمک

توی این فیلم مستربین توی یک قرعه کشی بک سفر  چتد روزه رو برنده میشه که البته بهش یک دوربین هندی کم هم هدیه میدن تا بتونه از لحظه های سفر فیلم بگیره.

 حالا چرا اینو گفتم! واسه اینکه این ماجرا هم واسه من پیش اومد، گوشیم شده بود هندی کم مستربین از هر لحضه که فکر کنین فیلم و عکس گرفتم و مثل این ندید، بدیدا هی با گوشیم ور میرفتم.خلاصه از انجا یه بلیط گرفتم واسه تهران تا از راه آهن که قبلا بلیطشو تهیه گرده بودم، به سمت مشهد عزیمت ینماییم.فعلا اینو داشته باشین تا بقیشو توی یک مطلب دیگه بگم.

فعلا!