تبلیغات
شنیده ها و نشنیده ها - بازگشت سید محمد حسینی با شیطان
شنبه 1387/09/16

بازگشت سید محمد حسینی با شیطان

   نوشته شده توسط: پوریا    نوع مطلب :تلویزیون ،

 

بعد از خروج بحث برانگیز محمد حسینی، مجری محبوب در بین ایرانیان که برنامه ها و مسابقات جالب و به سبک و شیوه خاصی ارائه می داد، بالاخره طاقت نیاورد و  مجددا به عرصه تلویزیون برگشت اما این بار در جایی غیر از ایران!سیدمحمد حسینی

حسینی بعد از شایعات و گفته ها در مورد رفتنش و تاسیس بنگاه معاملات ملکی با نام خودش، بعد از تبلیغاتی که از شبکه های MITV،IRANBEAUTY و IRANMUSIC درباره ی برنامه ی جدید خودش با نام مسابقه "شیطان" به روی صحنه آ مد تا بار دیگر بینندگان را با شخصیت کمدی خودش بخندونه.

مسابقه شیطان هر پنجشنبه ساعت 9:30 شب به وقت ایران از تلویزیون MITV پخش می شه که در حدود یک ساعت شما می تونین ازش لذت ببرین.

این مسابقه با تیتراژ جالبی که داره و به سبک هندی هم هست شما رو میخکوب میکنه چرا که حسینی به همراه دو خانم که لباسی به سبک هندی دارن به هراه حسینی با خوندن موسیقی یکی از فیلم های آمیتاباچان می رخسن.در ابتدای مسابقه دو نفر آقا یا خانم که گاهی اوقت هم به صورت غیر محجبه هم هستند! با شیطنت های حسینی و با چشمانی بسته مجبور میشن که دست به موش و بزنن و حدس بزنن که داخل جعبه ی مقابلشون چیه. در مرحله بعد هم با احظار چند سیاه لشکر،شرکت کنندگان در این مسابقه باید تشخیص بدن که کدوم یکی راست میگه. البته این بخش خیلی جالبه چون حسینی اونقدر راست و دروغ میگه که حتی شما هم که بیننده ی این مسابقه هستین تا پایان تیتراژ هم متوجه نمی شین که چه کسی راست میگه!

تیتراژ شیطان هم می تونین در اینجا ببینین.