تبلیغات
شنیده ها و نشنیده ها - چه می کنه میثاقیان!!!!!
پنجشنبه 1387/09/7

چه می کنه میثاقیان!!!!!

   نوشته شده توسط: پوریا    نوع مطلب :ورزشی ،

اما یشنوید از اکبر میثاقیان که برای اینکه از رقیب سرسخت خودش توی کمدی عقب نمونه ،بعد از بازی با پرسپولیس ،چه کارهایی می کنه.

زیاد توضیح نمیدم و بهتره که خودتون به گزارشی که توسط خبرگزاری فارس تهیه شده توجه کنین:

میثاقیان: با زدن سیلی به بازیكنم شوك دادم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: می‌خواستم با زدن سیلی به صورت دغاغله، به وی شوك بدهم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، اكبر میثاقیان پس از شكست یك بر صفر برابر پرسپولیس اظهار داشت: در دقیقه 88 گل خوردیم؛ در حالی كه شرایطمان با حریف قابل مقایسه نیست. هیچ چیز استقلال اهواز شبیه این تیم بزرگ نیست. امكانات زیاد، پول و بازیكن بزرگ نداریم. استقلال اهواز همه چیزش مشخص است و تیمی است كه هفت سال به صورت خصوصی اداره می شود.
سرمربی استقلال اهواز گفت: قبل از شروع مسابقه، به همه رسانه ها گفته بودم روی كاغذ به پرسپولیس نخواهیم باخت؛ اما آنها با توجه به تغییرات ایجاد شده در كادر فنی، انگیزه ای زیادی برای كسب سه امتیاز داشتند.
وی افزود: همواره مقابل تیم های استقلال و پرسپولیس بازی های خوبی را به نمایش گذاشته و تیم‌هایم نتیجه قابل قبولی دریافت كرده‌اند. آن باختی كه در اوائل فصل با نتیجه 6 بر صفر برابر استقلال دریافت كردیم، در شرایطی رخ داد كه تازه به عنوان سرمربی محسوب شده بودم.
وی گفت: مدافعان پرسپولیس اصرار داشتند كه با توپ های بلند به دروازه ما نزدیك شوند. این نیز یك تاكتیك محسوب می‌شود؛ اما در ضد حملات چند فرصت خوب داشتیم كه می‌توانستیم با دقت بیشتر حتی به گل برسیم. گلی كه دریافت كردیم، احساس می‌كنم در آن صحنه یك خطا اتفاق افتاد. نمی‌دانم دروازه ما این خطا را مرتكب شد یا اینكه بازیكنان پرسپولیس خطا كردند؛ اما امیدوارم اشتباه كرده باشم.
سرمربی استقلال اهواز درباره سیلی كه بر صورت بازیكنش پس از مصدومیت زد، عنوان كرد: مهدی دغاغله بازیكن بسیار خوبی است. وقتی مصدوم شد، می‌خواستم با زدن یك سیلی، به او شوك بدهم.
میثاقیان درباره شعارهای هواداران پرسپولیس مبنی بر ضد فوتبال باز كردن تیمش گفت: دفاع در فوتبال امروزی یك نوع تاكیتك است. هرگز به بازیكنانم نگفته بودم كه ضد فوتبال ارائه دهم؛ بلكه در كارهای دفاعی منسجم تر بود.
وی با اشاره به درگیری لفظی اش با كاپتیان پرسپولیس اظهار داشت: بین دو نیمه كریم باقری به سوی من آمد و گفته كه تیم من ضد فوتبال بازی می‌كند و به غیر از تائید حرف او صحبت دیگری نكردم. دوباره می‌گویم كه برابر پرسپولیس جنگیدیم و در ضد حملات نیز چهار فرصت طلایی بدست آوردیم.
وی افزود: وقت تلف كردن در فوتبال ما بی معنا است چون فشردگی یك مسابقه باعث می‌شود كه بازیكنی دچار مصدومیت شود.


دنبالک ها: خبرگزاری فارس ، وب سایت رسمی اکبر میثاقیان ،