تبلیغات
شنیده ها و نشنیده ها - پیروانی یا قطبی؟
پنجشنبه 1387/09/7

پیروانی یا قطبی؟

   نوشته شده توسط: پوریا    نوع مطلب :ورزشی ،

این روزها بعد از اتفاقاتی که در پرسپولیس افتاد و قطبی سرمربی این تیم از آن جدا شد ،معلوم نیست که بالاخره تکلیف این تیم به کجا خواهد رسید .با رفتن افشین قطبی ،کمک مربی او یعنی افشین پیروانی جایگزین او شد که بعد از 2 مسابقه و کسب 4 امتیاز برای اولین تجربه به عنوان سرمربی می تونه کارنامه خوبی باشه تا بتونه جای قطبی رو بگیره.

اگه این مصاحبه با افشین پیروانی را بخوانید حتما متوجه این منظور خواهید شد:

پیروانی: این پیروزی را تقدیم قطبی می‌كنم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت:‌ از لحاظ فنی قطبی یكی از بهترین‌هاست و این برد را تقدیم او می‌كنم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، افشین پیروانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استقلال اهواز نشان داد كه تیمی بسیار پرقدرت است و اصلا دوست ندارد بازنده باشد. از صمیم قلب این مورد را به كادر فنی تبریك می‌گویم.
وی افزود: در نیمه اول فرصت‌های زیادی داشتیم؛ اما نتوانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم سیستم را از 4-4-2 به 3-4-3 تغییر دادیم و سعی كردیم از كنارها بیشتر حمله كنیم؛ اما فراموش نكردیم در ضد حملات نباید غافلگیر شویم
پیروانی عنوان كرد: از بازیكنانم ممنونم. همه خوب بودند. به همین دلیل، دیرتر تعویض كردم. تعویض در بازی باید طبق اصول باشد. یا بازیكنی كه در زمین است بد بازی كند یا اینكه آدم بخواهد تغییر تاكتیك بدهد. فكر می‌كنم به موقع تعویض كردم و سعی می‌كنم در بازی‌های آینده بیشتر دقت كنم.
افشین پیروانی درباره علیرضا نیكبخت واحدی گفت: از بازی او راضی هستم. سعی كردم در هفته جاری او را از لحاظ روحی آماده كنم. امیدوارم با بخشش نیكبخت، دوباره به تیم ملی برگردد. او یكی از سرمایه‌های فوتبال ما است و ارزش‌های زیادی دارد.
وی در مورد علی كریمی اظهار داشت: به بازیكنانی كه قدرت حمل توپ را دارند، اعتقاد زیادی دارم و به آنها آزادی عمل می‌دهم. به همین دلیل، كریمی نیز چیزهایی كه از او می‌خواستم برآورده كرد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اولین بردش عنوان كرد: خوشحالم كه اولین بردم را با كمك هواداران به دست آوردم. می‌دانستم مدافعان استقلال اهواز روی توپ‌های هوایی اشتباه می‌كنند. پرسپولیس برده و چون خودم از جنس پرسپولیس هستم، این موفقیت را تقدیم هم دوستان می‌كنم.
وی افزود:‌ در مصاحبه‌هایم گفتم كه‌ قطبی مربی كاربلدی است. این برد را كه حالا در ایران نیست، تقدیم به او می‌كنم و هر كجای دنیا كه باشد، برایش آرزوی موفقیت می‌كنم.
وی در خصوص دستیارانش گفت:‌ با سه نفر از پیشكسوتان صحبت كرده‌ایم؛ اما پس از دو برد، نام آنها را اعلام خواهیم كرد. اگر آنها نیز بخواهند اضافه شوند، تا نیم فصل نمی‌توانند به ما كمكی كند؛ اما افرادی كه انتخاب كردیم، مورد تایید همه هستند و شاید خارجی باشند.


دنبالک ها: خبرگزاری فارس ،